A poxa de Christie
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthCada traballo de talla de pedra é apreciado pola xente. En primeiro lugar, a escultura de pedra debería crear coa forma e o material do xade, é dicir, deberían facer arte segundo o material, para amosar plenamente a beleza natural do xade. De feito,...
Unha pintura de dous señores con traxe antigo
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthA poxa de Christie é unha versión moi detallada destes famosos cadros, que é unha das imaxes formativas da pintura de xénero tardío flamenco. Representa a dous señores en antigas contas de escritura de traxes e contando cartos. Esta é unha imaxe... -
Apreciación da pequena princesa xade
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthAntes de que un xade estea tallado, o seu valor non se pode reflectir completamente. É só unha pedra común. Non obstante, se atopas a un artesán de talla de pedra moi bo para levar a cabo unha escultura de pedra, o seu valor pode reflectirse... -
Obras de talla que converten a decadencia en lenda
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthAínda que Jade é realmente unha pedra común, existe no caso de que non estea tallada, pero despois do procesamento da escultura de pedra, é unha boa arte de pedra. Ao mercar os produtos de talla de montaña de pedra, ademais de buscar a cor, o tipo,... -
Unha pintura de decoración da sala de estar
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthFalando de pinturas decorativas, pregúntome se descubriu que o lugar con maior frecuencia debe ser a sala de estar. Unha famosa decoración de pintura xogou un papel final na sala de estar. Non só pode axustar a atmosfera doméstica, embelecer a... -
Pintura decorativa excelente e exquisita
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthNo mercado de arte, o foco dramático desta exquisita famosos cadros na poxa de Christie é o momento en que a deusa Diana atopou unha fada nas proximidades, Callisto, embarazada. Este mito é moi popular entre os artistas antigos e do século XVI.... -
Estética da colección de arte renacentista
Min. Orde:1Piece/PiecesTransporte:Ocean,AirEmpaquetado:Caixa de cartónCapacidade de subministración:1 Piece/Pieces per MonthLugar de orixe:ChongqingProdutividade:1 Piece/Pieces per MonthSituación da transacción de arte: Un seguidor de Albrecht d ü rer pintou este exquisito traballo despois de tallar a traizón de Cristo na gran paixón de 1511 en 1511. As famosas pinturas da poxa de Christie completáronse nun groso panel de cobre,...